Группа компаний "VPK-Group"

г.Вышгород, ул.Ватутина,111

sales@velesgard.com

 

ВІДДІЛ ПРОДАЖУ ЖК ВЕЛЕСГАРД

 

Ласкаво просимо!

Без перерви та вихідних!


з 9-00 до 18-00 у робочі дні     

(з понеділка по п'ятницю)     

з 10-00 до 17-00 по вихідних      
(субота та неділя)     

Ви завжди можете зв'язатися з нами за телефонами: 

+38(097) 731-7-888      

+38(063) 798-7-888 

 

 

Відділ продажів ЖК Велесгард розташовано поруч з  комплексом, у м.Вишгород по вул. Ватутіна, 111.

Дістатися громадським транспортом 
можна, як з центру Вишгорода, так і з Києва - від ст.м.Героев Дніпра: маршрутним автобусом №397, який їде в м.Вишгород до заводу "Карат", або до Нац.гвардіі, або до Межигір'я. Зупинка "на вимогу" на повороті з ул.Шолуденко на вул.Ватутіна.
Від ст.м.Почайная, колишня Петрівка, (книжковий ринок) регулярні рейси здійснюють маршрутки до ЖК 4Карата. Зупинка - ЖК Велесгард.
Якщо Ви вже знаходитеся в Вишгороді, то до відділу продажів можна запросто дійти пішки; неспішна прогулянка вгору по ул.Шолуденко займе не більше 20 хвилин.


Наші менеджери гостинно приймуть Вас в затишній обстановці, проконсультують з усіх питань, пов'язаних з ходом будівництва, діючими акціями та вигідними для Вас умовами придбання житла;
допоможуть вибрати квартиру, яка відповідає тільки Вашому смаку і побажанням!

Будинки та всі квартири житового комплексу Велесгард розташовані на найвищій точці Вишгорода, в екологічно чистому місці, без високовольтних ліній з чудовим видом на Київське море, в оточенні лісу та соснового бору. Тут дуже легко дихається, а це запорука Вашого здоров'я, здоров'я Ваших дітей і довголіття Ваших батьків. 

Керівник відділу продажу: 
Каневська Олена

+38(067) 989-1-555